کــم حـجــم، ســریـــع و آمــاده استــخراج!

مرورگر CryptoTab جدید، تجربه استخراج داخلی و دستیابی به سرعت هشت برابر سریعتر نسبت به گوگل کروم.

مرورگر CryptoTab را نصب کنید
و از مزایای افزایش سرعت استخراج ترکیب شده
با محیط آشنا و کاربردی گوگل کروم بهره ببرید.

محیط کاربری ساده
قابلیت استخراج داخلی
CryptoTab
پشتیبانی چند کاربره
جست و جوگر فوق العاده سریع

چرا از مـرورگـر کریپتوتب استفاده کنیم؟

ما برای راحتی شما یک مرورگر جدید ، سریع و فوق العاده سبک خلق کرده ایم تا با استفاده از محیط کابر پسند و سرعت بالا همانند کروم استخراج کنید.
Import
data

به راحتی اطلاعات خود را از مـرورگـر های دیگر وارد کنید و دستگاه های دیگر خود را همگام کنید.

سایت های محبوب ، تاریخچه و افزونه های خود را از مرورگر های دیگر وارد کنید و به جست و جو و استخراج با امکانات بیشتر همانند سایر مرورگر ها ادامه دهید.

مرورگر خود را با بیش از
150 هزار افزونه مجهز کنید.

جست و جوگر خود را با اضافه کردن افزونه هایی که مناسب نیازتان است. اضافه کردن ضد تبلیغ و ابزار برای امنیت ، افزایش کارایی ، نصب قالب طراحی شخصی و لذت بردن از سایر امکانات ممکن.

دوستانت رو دعوت کن
تا بیت کوین بیشتری کسب کنی.

می توانید از طریق اشتراک لینک خود در شبکه های اجتماعی دوستانتان را به استخراج دعوت کنید. این کار باعث افزایش کسب درآمد می شود.

CryptoTab Browser mining speed
Google Chrome mining speed

از کریپتوتب برای به حداکثر رساندن درآمد خود استفاده کنید.

سرعت استخراج با باز بودن مرورگر افزایش میابد،از کریپتو برای فعالیت های روزمره خود مانند بازدید سایت های محبوبتان و تماشای فیلم های آنلاین استفاده کنید تا از مزایای استخراج آن استفاده کنید.

سوالات در مورد CryptoTab

با مطالعه سوالات متداول CryptoTab از تمام ساز و کار مطلع شوید
استخراج شامل چه ویژگی هایی است؟ مرورگر CryptoTab با الگوریتم جدید استخراج به شما اجازه می دهد تا بیت کوین را در حساب خود داشته باشید. شما می توانید دوستان و افراد را از رسانه های اجتماعی دعوت کنید و همچنین درصد درآمد خود را دریافت کنید. با این مرورگر هم میتونید سرچ و کارای روزانتون رو انجام بدید و هم در کنارش بیت کوین ماین کنید. چه مدت طول می کشد تا بتوان ارز را جا به جا کرد؟ شما باید حد اقل BTC0.00001 بدست آورید که کمترین مبلغ برای درخواست برداشت است ، شما احتمالا می توانید این مقدار را در روز اول به دست بیاورید! و اگر دوستانتان را به دعوت کنید، حتی زمان کمتری نیز خواهد داشت. گونه پول برداشت کنیم؟ وقتی میخواهید درآمدتان را به کیف پول بیت کوین منتقل کنید، فقط با کلیک بر روی «Withdraw BTC» در کادر کشویی در سمت راست صفحه اصلی و وارد کردن شماره کیف پول بیت کوین درآمدتان به حسابتان واریز میشود چگونه مطمئن شویم که پرداخت صورت می گیرد؟ همه ی انتقال ها توسط بلاک جین تایید می شود و اطلاعات انتقال جهت مشاهده موجود می باشد. چه مدت طول می کشد تا انتقال انجام گیرد؟ معمولا پروسه پرداخت حداکثر تا 48 ساعت طول می کشد.لطفا صبور باشید. چگونه می توان سرعت کسب درآمد را افزایش داد؟ بهترین راه جهت افزایش درآمد دعوت کردن از دوستان از طریق لینک می باشد.شبکه ای که ما برای این کار در نظر گرفته ایم تا 10 مرحله عضو گیری را امکان پذیر می سازد .
دیدن تمام سوالات
مرورگر CryptoTab browser را نصب کنید
تا از سرعت وبگردی زیاد و استخراج قدرتمند لذت ببرید.
د ا نــلـــود   مــرورگــــر   CryptoTab
نصب و راه اندازی در کمتر از یک دقیقه.
Please click on CryptoTab Browser file below after downloading to install the browser.
Open downloads list from above and click on CryptoTab Browser to install it on your computer